Sprzedaż

Działka rolno-leśna pod KRUS

Miasto Tarnów, Tarnów, Łękawka
4 829 m2
rolna
19 000 PLN
3,93 PLN /m2

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Łękawka, gmina Tarnów.

Parcela składa się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,4829 ha.

Struktura użytków:

Działka 1 – użytek Lzr (grunty zadrzewione i zakrzewione) o powierzchni 0,3956 ha,

Działka 2 – użytek Ls (grunt leśny) o powierzchni 0,0873 ha.

Działki mają nieregularny kształt zbliżony do rombu. Przybliżone wymiary działki wynoszą około 70 m szerokości oraz 86–87 m długości.

Teren jest pochylony w kierunku północnym, a na całej głębokości działki występuje spadek terenu około 13,5 m. Naturalną granicę działki od strony północnej stanowi strumyk.

Działka była wcześniej porośnięta drzewami i krzewami, jednak około dwa lata temu teren został wykarczowany.

Nieruchomość nie posiada prawnego dostępu do drogi publicznej.

Działka może stanowić uzupełnienie gospodarstwa rolnego lub być wykorzystana m.in. do celów związanych z ubezpieczeniem w KRUS.

Przez działkę przechodzi słup wysokiego napięcia. Księga wieczysta jest obciążona służebnością.

Cena: 19 000 zł

Kontakt: 795 895 400

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Celem otrzymania aktualnej oferty prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nasze transakcje objęte są obowiązkowym ubezpieczeniem OC, zawartym w PZU - Nr polisy 1098387074.