Wynajem

Lokal biurowy 77,68 m² | 3 pokoje | Parking | Tarnów – ul. Torowa

Tarnów, Torowa
77,68 m2
1/1
biurowo-usługowy, biurowy, handlowo-biurowe
2 500 PLN
32,18 PLN /m2

Opis oferty

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 77,68 m², położony w biurowcu przy ul. Torowej w Tarnowie.

To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni w centrum miasta, ale w spokojnej, mniej ruchliwej lokalizacji.

Układ pomieszczeń

Lokal obejmuje:

- 3 niezależne gabinety biurowe,

- przestrzeń otwartą z możliwością aranżacji recepcji lub poczekalni,

- komunikację,

- łazienkę (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn),

- w pełni wyposażone pomieszczenie socjalne.

Przemyślany układ zapewnia wygodną organizację pracy zarówno dla kilkuosobowego zespołu, jak i działalności wymagającej wydzielonych gabinetów.

Standard i wyposażenie

Lokal znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowy do użytkowania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrza są jasne i dobrze doświetlone, co zapewnia komfortowe warunki pracy przez cały dzień. Na podłogach położona została wykładzina biurowa.

Ogrzewanie gazowe gwarantuje efektywne utrzymanie temperatury w sezonie grzewczym, natomiast media rozliczane są według rzeczywistego zużycia, co pozwala na pełną kontrolę kosztów eksploatacyjnych.

Atuty nieruchomości

- Ścisłe centrum Tarnowa
- Spokojna, mniej ruchliwa okolica,
- Parking przed budynkiem dla najemców i klientów,
- Funkcjonalny, ustawny rozkład,
- Reprezentacyjna przestrzeń wejściowa,
- Pełne zaplecze sanitarne i socjalne.

Lokal doskonale sprawdzi się jako: biuro rachunkowe, kancelaria, siedziba firmy lub działalność usługowa.